Ünlü Olmanın Püf Noktaları

Şimdi sırayla ünlü olmanın püf noktalarını birkaç aşamayla ele alacağım. Eğer ünlü olmak istiyorsan bunları uygulamaslın yoksa bu devirde ünlü olmak çok zor.
Madde 1. Kısa yoldan ünlü olmak için ve tertemiz bir sayfayla bu camiyaya girmek istiyorsanız çok paranızın olması şart. Çünkü paranız olduğu takdirde insanlar sizin sesinize fiziğinize bakmazlar. Kafandan ünlüsünüz ve hoş geldiniz.
Madde 2. Erkek veya kadın olmanız şart değil. Eğer paranız yoksa eee sesinizde yoksa sadece fiziğiniz varsa o zaman sürekli sex yaparak ünlü olabilirsiniz.
Madde 3. Gündemde olan biriyle basılarak veya objektiflere yakalanarak kısa yoldan ünlü olabilirisiniz. Gelip geçici olabilir ama yinede az buçuk ünlü olma keyfini yaşarsınız. Eğer şansınız yaver giderse bu sürekli hale gelirse çok yakında bir albüm bile çıkarma şansınız olur.
Madde 4. Çok akıllıyım demeyeceksin hiçbir zaman. Salağa yatacaksın rol yapacaksın. Çünkü salak kadın ve erkeklerin birbirlerini bulması çok kolaydır. Ki bu camiyada çok salak var işiniz daha kolay.
Madde 5. Favori yarışmalara katılmak. Bu yarışmalarda halkın sevgisini kazanmak. İyi yönde kazanılan sevgi size artı olarak döner. Kötü yönde kazanılan sevgide size yine aynı şekilde artı olarak dönecektir.
Madde 6. Hemen her yerde (kadın erkek fark etmez) soyunmak soyunmak soyunmak… Azcık meme ucu ve popu yanağı görünsün yeter. Bu vesileyle yarın uyandığınızda ünlü olduğunuzu göreceksiniz.
Madde 7. Sosyal medya gibi yerlerde sürekli birilerine iftira atmak, birilerini karalamak ya da birileriyle kafa bulmak. Hem adınızı meşhur edersiniz hem de hesaplarınızı. Karizmanız olur. Yürür giderseniz. Dargınlar barışır ama siz unutursunuz. Onlar ünlü olur, siz ise ünsüz.
Şimdilik bu kadar yeterli. Bu maddelerin yarısını bile uygulasanız 24 saate geçmeden ünlü olmak kaçınılmaz olacaktır. Hadi size kolay gelsin.
Kuşnot: Maske takmayı unutmayın!..
KUŞÇU
Reklamlar